Apple спробує врятувати музику, яку видаляє iTunes

размещено в: Новости | 0
Apple спробує врятувати музику, яку видаляє iTunes
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Корпорація Apple визнала існування в десктопних версій програми-медіакомбайна iTunes помилки, яка може призводити до видалення музичних файлів з жорсткого диска. На баг раніше звернули увагу обурені зникненням своєї музики користувачі.

“Вкрай невелике число користувачів повідомляють, що музичні файли, збережені на їх комп’ютерах, були видалені без їх відома. Ми ставимося до цих повідомлень вкрай серйозно, оскільки знаємо, як важлива музика для наших клієнтів, і наші співробітники зайнялися виявленням причини. Нам не вдалося відтворити помилку, однак, ми випустимо оновлення для iTunes на початку наступного тижня, яке включає додаткові заходи безпеки. Користувачам, які зіткнулися з проблемою, слід зв’язатися зі службою Apple Care”, — такий коментар надали в Apple у відповідь на запит журналістів видання iMore.

Читайте також: Питання і відповіді: все про сервісі Apple Music

Раніше деякі користувачі припустили, що компанія навмисно запрограмувала ЗА своє таким чином, щоб при використанні сервісу Apple Music користувальницькі музѕкальные файли заміщалися їх копіями від Apple, забезпеченими цифровий антипіратської захистом.

Джерело: iMore

Оставить ответ