Apple стане першою компанією вартістю $1 трлн

размещено в: Новости | 0
Apple стане першою компанією вартістю $1 трлн
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Інвестор і мільярдер Уоррен Баффет вважає, що Apple стане першою в світі компанією, вартість якого перевищить $1 трлн. Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу CNBC Now. На даний момент капіталізація фруктового гіганта перевищує $719 млрд.

За словами Баффета, його компанія Berkshire Hathaway більш ніж у два рази збільшила володіння акціями Apple в період з початку 2017 року до останнього фінансового звіту компанії (31 січня).

У результаті угоди частка Berkshire Hathaway в Apple досягла 2,5%, перебувають в обігу. І тепер Apple є другим за величиною активом Berkshire Hathaway після Coca-Cola.

Зараз бізнесмену належать акції Apple на $17 млрд. На запитання телеканалу, чому він купує цінні папери каліфорнійської компанії, Баффетт відповів: «Тому що вони мені подобаються!» Він зазначив, що рішення збільшити пакет акцій виробника iPhone пов’язано з тим, що Apple створює продукти, здатні утримувати споживачів. А її голова Тім Кук вміло здійснює стратегію розгортання капіталу.

Коли легендарного інвестора запитали, яка компанія, на його думку, першою досягне вартості в $1 трлн, він заявив, що він поставив би на Apple.

«Я б поставив на Apple, просто тому, що у них сильна позиція», — сказав він.

Баффет розповів, що у нього немає свого iPhone, iPad, яким він користується, йому, видно, хтось позичив. Але визнав, що вироблені продукти Apple досить «прилипливі», але в той же час «надзвичайно корисні для людей, які ними використовуються.

Оставить ответ