Apple TV освоїть диктовку

размещено в: Новости | 0
Apple TV освоїть диктовку
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple відкрила розробникам доступ до 3-ї бета-версії операційної системи tvOS 9.2, яка дозволяє диктувати текст і шукати в App Store, віддаючи голосові команди помічниці Siri. Нова функція дозволить власникам телеприставок Apple TV промовляти текст і вводити паролі голосом, замість того щоб набирати їх на пульті ДУ.

Читайте також: Огляд Apple TV (2015): навіщо росіянину “яблучна” телеприставка

Голосові можливості Siri на Apple TV, оновилася в жовтні минулого року, не дуже порадували користувачів. На пульті ДУ з’явилася виділена кнопка для виклику асистентки (Siri Remote), однак її функції досить обмежені: за допомогою голосу можна лише перемикатися між категоріями (“фото та відео”, “ігри”) і шукати додатка, але не вводити текст.

Крім диктування, в tvOS 9.2 очікується підтримка “ожилих” фотографій (Live Photos), “Медіатеки iCloud” (iCloud Photo Library) і Bluetooth-клавіатури, а також поліпшена організація папок і новий перемикач програм (App Switcher). Реліз нової версії “телевізійної” ОС, швидше за все, відбудеться навесні, разом з iOS 9.3 для i-пристроїв.

В кінці січня Apple випустила проміжну версію tvOS — 9.1.1. Вона виправляє деякі дрібні помилки, а також вводить нову програму для прослуховування подкастів (Podcasts).

Джерело: Engadget

Оставить ответ