Apple вибачилася і усунула “помилку 53″

размещено в: Новости | 0
Apple вибачилася і усунула “помилку 53″
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple принесла вибачення користувачам, які зіткнулися з так званої “помилкою 53″ (Error 53), в результаті якої їх пристрій перетворилося в неживий “цегла”. Разом з цим i-виробник випустив виправлену версію iOS 9.2.1, що знімає проблему.

9.2.1 — це не нова, а пропатченная версія iOS (вона відрізняється від попередньої номером збірки), яку можна встановити тільки через iTunes. Апдейт дозволяє розблокувати та завершити відновлення “айфона”, підключеного до комп’ютера. Детальна інструкція (російською мовою) розблокування iPhone або iPad c “помилкою 53″ опублікована на сайті Apple.

Читайте також: Знайдено найпростіший спосіб перетворити iPhone в “цегла”

Про помилку 53″ стали широко говорити після релізу оновлення операційної системи iOS 9. Вона почала виникати у скачали апдейт користувачів, які раніше провели заміну розбитого екрана або сканер відбитків пальців Touch ID в неофіційній майстерні. В результаті після установки iOS 9 користувачі отримували непрацездатний смартфон з “помилкою 53″, яку неможливо усунути.

Читайте також: В Apple обіцяють усунути баг “1 січня 1970-го”

Як з’ясувалося, “помилка 53″ була введена за ініціативою самої Apple в цілях безпеки. Так, якщо нова версія iOS виявить підміну датчика, отвязанного від системи, iPhone повністю заблокується, щоб не допустити можливої крадіжки конфіденційної інформації.

Важливо, що патч 9.2.1 усуває помилку, але не дозволяє повторно включити Touch ID, якщо “айфон” ремонтувався в неофіційній майстерні. “Якщо заміна екрану або іншого компонента iPhone або iPad була виконана в іншому місці, зверніться в службу підтримки Apple за інформацією про розцінки негарантійного ремонту”, — сказано на сайті компанії.

Джерело: TechCrunch

Оставить ответ