Apple відкликає адаптери з-за небезпеки удару струмом

размещено в: Новости | 0
Apple відкликає адаптери з-за небезпеки удару струмом
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple запустила програму з обміну неякісних адаптерів штепсельної вилки для електричної розетки, що продавалися з 2003 року. Як йдеться на сайті i-виробника, “в окремих випадках” дефектні пристрої можуть пошкоджуватися і створювати небезпеку ураження електричним струмом при зіткненні”.

Заміні підлягають двоштиркові адаптери, що постачалися з 2003 по 2015 року разом з комп’ютерами Mac, “деякими пристроями iOS” і в комплекті для мандрівників Apple World Travel Adapter Kit. Пристрої неналежної якості продавалися в континентальній Європі, Австралії, Нової Зеландії, Кореї, Аргентині та Бразилії.

“Безпека клієнтів — головний пріоритет компанії Apple, тому ми ухвалили рішення безкоштовно обміняти кожен дефектний адаптер живлення на новий адаптер вдосконаленої моделі”, — повідомила компанія. Під програму не потрапляють USB-адптеры харчування, а також зарядні пристрої, продані в інших країнах (США, Великобританія, Китай, Японія).

Дефектний адаптер можна визначити по маркуванню на внутрішньому пазі. Якщо там нанесений текст з 4-5 символів (зліва на зображенні), значить, пристрій підлягає заміні. 3-літерний код регіону (наприклад, EUR) свідчить про зарядку належної якості (праворуч). Власники бракованих адаптерів можуть обміняти їх на виправлені в будь-якому авторизованому сервісному центрі Apple.

Раніше на цьому тижні Microsoft оголосила про відкликання шнурів змінного струму, що поставлялися в комплекті з планшетами Surface Pro 1, 2 і 3-го поколінь. Побоювання пов’язані з можливим ризиком перегріву і загоряння, коли кабель занадто туго замотаний, скручений або затиснутий.

Джерело: сторінка підтримки Apple

Оставить ответ