Apple відкрила секретну лабораторію по розробці екранів

размещено в: Новости | 0
Apple відкрила секретну лабораторію по розробці екранів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple відкрила на півночі Тайваню таємну дослідну лабораторію з розробки та тестування нових дисплейних технологій. Як повідомляє Bloomberg з посиланням на обізнані джерела, секретний об’єкт розташований в сільському окрузі Лунтань на півдні Тайюань — одного з повітів північної провінції Тайвань.

За інформацією агентства, в створенні нових екранів для різних пристроїв, включаючи iPhone і iPad, зайняті щонайменше 50 інженерів. Ці та інші робітники були співробітниками AU Optronics, місцевого виробника дисплеїв, і Qualcomm, яким раніше належала будівля.

У завдання лабораторії входить розробка більш тонких, легких, яскравих і енергоефективних РК-панелей. Зокрема, Apple проявляє інтерес до екранів на органічних світлодіодах (OLED), які дають більш високу контрастність і яскравість, ніж РК, і не вимагають окремої підсвічування.

Вклавшись в “доморощені” дисплейні технології, Apple зможе знизити залежність від партнерів (Samsung, LG, Sharp і Japan Display), що постачають екрани для i-пристроїв. Компанія зможе самостійно розробити виробничий процес, а безпосередній випуск панелей доручити місцевим тайванським компаніям, наприклад AU Optronics або Innolux.

Джерело: Bloomberg

Оставить ответ