Apple випустила чохол для iPhone з вбудованою батареєю

размещено в: Новости | 0
Apple випустила чохол для iPhone з вбудованою батареєю
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple почала продажі чохла Smart Battery Case з вбудованим акумулятором. Новинка вже доступна для замовлення в фірмовому інтернет-магазині за ціною 7690 рублів. Купівлю обіцяють доставити протягом 1-3 робочих днів.

“М’яка підкладка з мікроволокна захищає корпус iPhone, а завдяки шарнірній конструкції з еластомерного матеріалу чохол легко знімати і одягати”, — сказано в описі продукту. Аксесуар сумісний лише з двома моделями “яблучних” смартфонів: iPhone 6 і 6S. Доступні два кольори: білий і темно-сіра.

Ємність батареї не уточнюється, проте в Apple говорять, що зарядки вистачить на 18 годин роботи в Інтернеті за LTE-з’єднання, 25 годин розмов по телефону або до 20 годин в режимі відтворення відео. Чохол сумісний з док-станцією та аксесуарами, оснащуються Lightning-роз’ємом.

Під час зарядки “айфон” і Smart Battery Case заряджаються одночасно. Коли пристрій “одягнене” в чохол, на екрані блокування і в Центрі повідомлень відображається індикатор акумулятора з точними даними про залишок заряду.

Джерело: онлайн-магазин Apple

Оставить ответ