Apple випустила оновлену iOS

размещено в: Новости | 0
Apple випустила оновлену iOS
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple після місячного тестування відкрила для публічної завантаження оновлення операційної системи iOS. Версія 9.3.2 не привносить практично ніяких нових функцій: вона зосереджена на виправленні помилок і підвищення продуктивності.

Головне нововведення — це можливість використання режиму Night Shift (“Нічна зміна”), який змінює випромінюваний екраном “холодний” синій світло на більш “теплий” жовто-оранжевий, в енергозберігаючому режимі. Спільну роботу двох функцій передбачали ранні бети iOS 9, проте довгий час Apple з якихось причин відмовлялася впроваджувати цю можливість.

Читайте також: “Нічний режим” в iPhone і iPad допоможе уникнути безсоння

Оновлення прошивки виправляє важливий баг, через якого могли виникати проблеми з якістю звуку на Bluetooth-гарнітури, підключеної до моделі iPhone SE. Крім цього, iOS 9.3.2 виправляє можливі збої при пошуку визначень в словнику, а також помилки, з вини якої VoiceOver з голосом Alex переключався на інший голос при проголошенні звуків пунктуації та прогалин.

Не забула Apple і про корпоративних користувачів. Нова iOS також усуває проблему, яка перешкоджала установки B2B-додатків на серверах MDM.

Апдейт “важить” близько 90 мегабайт і вже доступний для завантаження. Щоб перевірити оновлення вручну, зайдіть в “Налаштування” → “Основні” → “Оновлення ПЗ”, далі — натисніть посилання “Завантажити і встановити”.

Джерело: оновлення iOS

Оставить ответ