Apple визнала помилку з індикатором зарядки iPhone 6s

размещено в: Новости | 0
Apple визнала помилку з індикатором зарядки iPhone 6s
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Apple визнала програмну помилку, пов’язану з некоректним повідомленням про рівень заряду акумулятора в смартфонах iPhone 6S і 6S Plus. Індикатор заряду у відсотках міг “зависати” і видавати помилкову інформацію користувачам, що встановили дату і час на вашому пристрої вручну або часто змінюють часові пояси при подорожі.

Власникам нових “шісток”, які зіткнулися з цією проблемою, Apple порадила перезавантажити смартфон, відкрити “Налаштування” — “Загальні” — “Дата і час” і переконатися, що параметр “Автоматично” наведено в положення вкл. Якщо помилка виникає, i-компанія порекомендувала звернутися в службу підтримки.

Читайте також: iPhone 6s Plus: враження від тривалого використання

Apple також повідомила, що вона “вивчає причину і вирішення” проблеми. Баг напевно буде усунутий у операційній системі iOS 9.3, яка була відкрита розробникам для тестування минулого тижня. У новій версії, крім виправлення помилок, з’явиться підтримка нічного режиму Night Shift (“Нічна зміна”), нові швидкі дії для функції 3D Touch, захист заміток паролем, а також можливість синхронізувати iPhone відразу з декількома “розумними” годинами Apple Watch.

Користувачі почали скаржитися на баг з індикатором зарядки ще у вересні минулого року. Неясно, чому в компанії зайняло стільки часу, щоб визнати помилку.

Джерело: Apple.com

Оставить ответ