Apple хоче сама лагодити “айфони” в Росії

размещено в: Новости | 0
Apple хоче сама лагодити “айфони” в Росії
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Apple має намір почати самостійно ремонтувати в Росії iPhone, використовуючи “велике і дороге обладнання. Компанія планує здійснювати повний ремонт смартфонів, включаючи заміну дисплея. Як пише газета “Ведомости”, така інформація міститься в листах, отриманих у Басманному суді Москви від представників яблучної компанії у зв’язку з позовом, поданим власником iPhone Дмитром Петровим.

Дмитро Петров, пошкодивши екран, подав позов на Apple, мережі магазинів re:Store і сервісну компанію «Эджастерс про» зажадавши, щоб суд зобов’язав Apple поставляти дисплеї в російські сервіс-центри. В іншому випадку, за словами Петрова, Apple порушує російський закон про захист прав споживачів, згідно з яким виробник повинен забезпечувати поставку запчастин для ремонту пристрою протягом всього терміну його служби.

В даний час при поломці продукції Apple її в 90% випадках просто замінюють на нову, а коли ламається дисплей – в 100% випадків, так як компанія в принципі не поставляє їх у Росію. У листі уточнюється, що в Росії буде створено централізований ремонтний центр Apple, в якому буде можлива така процедура, необхідна при заміні дисплея, як калібрування. Здійснюється вона тільки з допомогою «великого і дорогого» обладнання, яке отримує доступ до ядру операційної системи iPhone захищеної мережі Apple.

Коли саме може з’явитися ремонтний центр, в документі не уточнюється, але на його створення може піти близько $2 млн. На продажах компанії створення центру навряд чи позначиться, зазначив у бесіді з виданням виконавчий віце-президент «Евросети» Віктор Луканин, але це забезпечить більш комфортні умови для покупців і може збільшити їхню лояльність “яблучному” бренду.

Джерело: “Відомості”

Оставить ответ