Apple хочуть засудити за функцію 3D Touch

размещено в: Новости | 0
Apple хочуть засудити за функцію 3D Touch
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Immersion подала в суд на Apple, звинувативши i-виробника в порушенні прав на інтелектуальну власність. Розробник тактильних технологій з Сан-Хосе (штат Каліфорнія, США), утворений в 1993 році, стверджує, що компанія Тіма Кука порушила три належних йому патенту.

Одна з запатентованих Immersion технологій, “Система тактильного зворотного зв’язку з зберігаються ефектами”, описує софт, який після легкого натискання відкриває попередній перегляд, а після “посиленого” — список дій. Це нагадує функцію 3D Touch в “айфонах” останнього покоління (iPhone 6S і 6S Plus), яка дозволяє викликати контекстне меню на іконках додатків, швидко переміщати курсор, а також предпросматривать посилання і завантажувати фотографії з браузера.

Юристи розробника стверджують, що Apple також скопіювала функцію вібрацій пристрої, що виникають у відповідь на силу дотику до екрану. Як повідомив у позовній заяві генеральний директор Immersion Віктор Виегас, його компанія вимагає відшкодування збитків від Apple. Крім того, Immersion подала скаргу до Комісії з міжнародної торгівлі (ITC) з проханням накласти заборону на продаж i-пристроїв (включаючи “розумні” годинник від Apple Watch) на території США.

Apple — не єдиний IT-гігант, проти якого судиться Immersion. У 2007 році розробник вів судові баталії з Microsoft, а в 2012-м — з Motorola і Google.

Джерело: The Next Web

Оставить ответ