Apple запатентувала “цифрову коронку” для iPhone і iPad

размещено в: Новости | 0
Apple запатентувала “цифрову коронку” для iPhone і iPad
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Бюро США по патентах і торгових марках (USPTO) оприлюднило патентну заявку Apple, описує реалізацію коліщатка від “розумних годин Apple Watch в інших i-пристроях. “Обертальний метод введення”, пишуть інженери компанії, може використовуватися в різних цілях: для регулювання рівня гучності, зміни розміру тексту або включення гаджета.

“Цифрова коронка” (Digital Crown), нагадаємо, це ключовий елемент керування смарт-годинами Apple. Вона використовується для прокрутки і масштабування, масштабування карт і гортання списку повідомлень, а також відіграє роль кнопки “Додому” для виходу з додатків.

Читайте також: Місяць з Apple Watch: навіщо годинах “розум”?

На iPhone і iPad коліщатко також можна буде натискати — приміром, щоб заблокувати екран або зробити фотографію. Крім цього, “корона” передбачає тактильний відгук або іншу зворотну реакцію, яка буде відчуватися як натискання користувачем.

Як очікується, схожа технологія буде реалізована кнопка “Додому” для “iPhone 7″. Клавішу зроблять ємнісний — вона не буде рухатися фізично, але користувачі під час “натискання” зможуть відчути зворотний зв’язок (як на трекпаді Force Touch в “макбуках”).

“Цифрова корона” для i-пристроїв цікавий концепт, який збільшить способи взаємодії з гаджетами. Однак невідомо, чи планує провідний дизайнер Apple Джоні Айв і його команда реалізувати нову технологію, або вона була запатентована “на всякий випадок”.

Джерело: 9to5mac

Оставить ответ