Apple зажадала з Samsung ще 180 млн доларів

размещено в: Новости | 0
Apple зажадала з Samsung ще 180 млн доларів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Корпорація Apple переглянула свої вимоги до Samsung в частині грошової компенсації за порушення патентів і копіювання дизайну iPhone. Корейська компанія вже виплатила компенсацію в розмірі понад 548 млн доларів, але тепер в Купертіно хочуть ще.

В документах, направлених в суд у середу, Apple заявила, що Samsung додатково повинна їй 180 млн доларів. Сюди входить додаткового покриття збитків, а також відсотки по заборгованості. Вони стосуються п’яти пристроїв, що Samsung продавала вже після визнання її судом винною у 2012 році.

Нагадаємо, початок розглядів поклала Apple, в 2011 році подавши позов проти Samsung, нібито порушила її патенти і копировавшей зовнішній вигляд iPhone в дизайні власних пристроїв. У 2012 році суд зобов’язав Samsung виплатити компенсацію в розмірі 930 млн доларів.

У травні поточного року суд зменшив суму збитків приблизно на 382 млн доларів, постановивши, що Apple не мала право патентувати особливості зовнішнього вигляду смартфонів. 14 грудня 2015 року Samsung виплатила каліфорнійської фірмі 548,2 млн доларів.

Втім, одна з головних судових воєн в історії індустрії споживчої електроніки поки не завершена. У березні в Сан-Хосе (Каліфорнія) почнуться нові слухання про розмір завданих Apple шкоди, що стосуються рішення апеляційного суду.

Джерело: Reuters

Оставить ответ