ArcaBoard: літаюча дошка за $20 тисяч

размещено в: Новости | 0
ArcaBoard: літаюча дошка за $20 тисяч
1 голосов, 4.00 общий. рейтинг (83% сумма)

Компанія ArcaSpace, що займається авіаційно-космічними розробками, зробила чергову спробу втілити мрію шанувальників фільму “Назад в майбутнє”. Стартап виклав на YouTube ролик з демонстрацією прототипу літаючого скейтборду, який може парити приблизно в 30 сантиметрах над землею і утримувати людину в повітрі близько шести хвилин.

ArcaBoard являє собою прямокутник з 36 електричними пропелерами і потужністю 272 кінських сил, запевняють його творці. Крім того, компанія винайшла якусь власну технологію балансування, яка дозволяє “революційною” дошці і не завалюватися в сторони.

Тим не менше, здається, що ArcaSpace створила пристрій скоріше в маркетингових цілях, ніж з серйозним наміром налагодити його комерційне виробництво. По-перше, ArcaBoard надто дорога ($19 900), щоб її можна було вивести в маси. По-друге, судячи з відео, дошка здатна тільки кружляти в повітрі (а людині явно доводиться докладати зусилля, щоб не втратити рівновагу), але не летіти прямо.

 

В цьому році ховерборды — літаючі дошки — користуються пильною увагою. Google фіксує сплеск інтересу до них ще з літа, коли канадець потрапив у Книгу рекордів Гіннесса, подолавши відстань у 275 метрів на літаючої дошці, як у фантастичному фільмі “Назад в майбутнє II”. Висота польоту, що проводився над озером Уаро в Квебеку, склала близько п’яти метрів.

Подібне чудо техніки знайти в магазинах поки не можна, однак ховерборды можуть стати реальністю вже дуже скоро. Канадець і його бізнес-партнер планують виготовити комерційну модель літаючого скейтборда до кінця року, після чого вона надійде у вільний продаж.

Крім того, в кінці минулого року на сайті Kickstarter було зібрано більше $500 тисяч на випуск дошки HENDO, розробленої групою американських інженерів. Це пристрій, правда, вміє літати тільки над спеціальним магнітним покриттям, а летить воно приблизно в 2-3 сантиметри на землею.

Джерело: The Verge

Оставить ответ