Aries: “розумний” браслет для жінок

размещено в: Новости | 0
Aries: “розумний” браслет для жінок
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Ringly анонсувала “розумний” браслет для відстеження фізичної активності та отримання повідомлень Aries, який виглядає скоріше як дороге ювелірний виріб, ніж новомодний гаджет. Передзамовлення на “фітнес-прикраса” можна оформити за $195.

Користувачки можуть вибирати між двома розмірами (S/M і M/L), а також чотирма видами напівдорогоцінного каміння: лабрадоритом, райдужним беломоритом, кварцовим кристалом і лазуритом. А першій тисячі клієнтів, замовила новинку, Ringly встановить у Aries справжній діамант з 5-кольоровим світлодіодом.

Браслет вміє рахувати кроки, пройдену дистанцію (“навіть на підборах”, сказали в Ringly) і кількість спалених калорій, а також повідомляти господиню про нові повідомлення, що прийшли на смартфон. Aries підтримує більше сотні додатків, включаючи Bumble, Slack, Snapchat, Uber, прості СМС і т. д.

Апарат повністю заряджається за 4 години, а однієї зарядки вистачає на 24-48 годин, зазначили в Rigly. Старт поставок Aries запланований на літо.

У 2014 році Ringly выупстила жіноче смарт-кільце, яке сигналізує про вступників на смартфон повідомленнях, вібруючи на пальці і кліпаючи крихітним світлодіодом. Гаджет підтримує чотири різних ритму вібрацій, а світлодіод на ньому може горіти п’ятьма кольорами.

Джерело: Ringly.com

Оставить ответ