ASICS купила фітнес-додаток Runkeeper

размещено в: Новости | 0
ASICS купила фітнес-додаток Runkeeper
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Один з найбільших виробників спортивного одягу і взуття ASICS погодився придбати популярний додаток Runkeeper, призначений для відстеження фітнес-активності. Як написав співзасновник і генеральний директор стартапу Джейсон Джейкобс у пості на платформі Medium, сьогодні його компанія досягла остаточних домовленостей з японським брендом.

ASICS випускає не тільки товари для спорту, але і власне мобільний додаток MY ASICS Run Training (“Бігові тренування MY ASICS”) для підготовки до марафонах. Джейкобс пояснив, Runkeeper і японська корпорація будуть разом розробляти нові продукти з фітнес-функціями.

Runkeeper, що вийшла в 2008 році, закрита не буде і продовжить існувати в якості окремого додатка. “З точки зору кінцевого користувача мало що зміниться”, — пообіцяв Джейкос. Фінансові умови угоди він не розкрив.

Останнім часом виробники спортивних товарів активно скуповують фітнес-стартапи. Торік, наприклад, Adidas придбала австрійську Runtastic (розробника “розумного” браслета Orbit, Sleep Better для трекінгу сну і інших додатків), а бренд спортивного одягу Under Armour — фітнес-трекери Endomondo and MyFitnessPal. Так, ці компанії сподіваються успішніше конкурувати з Nike, яка випускає фітнес-браслет FuelBand і власну лінійку мобільних додатків.

Джерело: Medium

Оставить ответ