Аудиторія месенджера Facebook перевищила мільярд

размещено в: Новости | 0
Аудиторія месенджера Facebook перевищила мільярд
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Щомісячна аудиторія Facebook Messenger досягла одного мільярда людей. Таким чином, повідомили представники компанії, Messenger став другим найбільш затребуваним iOS-додатком, поступаючись тільки самої Facebook. На платформі Android месенджер був завантажений понад мільярд разів.

У січні цього року програмою Facebook користувалося 800 мільйонів чоловік, а вже в квітні — 900 мільйонів. Згідно з власною статистикою компанії, для Messenger створено вже понад 18 тисяч ботів, його користувачі щодня відправляють понад 22 мільйонів “гифок”, а на місяць — більше 17 мільярдів фотографій і мільярди повідомлень.

У лютому планку в 1 мільярд активних користувачів подолав інший месенджер, що належить Facebook, — WhatsApp. “Один мільярд людей в даний час використовують WhatsApp. Існує всього кілька сервісів, які з’єднують більше мільярда людей”, — сказав тоді глава компанії Марк Цукерберг. Кількість користувачів самого Facebook в листопаді минулого року перевищила 1,5 мільярда.

Компанія продовжує активно розвивати Messenger і впроваджувати в нього нові функції. Не так давно у Messenger з’явилися “секретні чати” — як в месенджері Telegram Павла Дурова, які шифрують всю переписку і дозволяють вибрати час, через яке повідомлення самознищиться. Крім того, навесні Messenger (а також основний клієнт соцмережі і Instagram) стали досупны в якості універсальних додатків на операційній системі Windows 10.

Джерело: Engadget

Оставить ответ