Аудиторія мобільного Chrome перевищила мільярд чоловік

размещено в: Новости | 0
Аудиторія мобільного Chrome перевищила мільярд чоловік
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Кількість активних користувачів мобільної версії браузера Chrome, за статистикою компанії-розробника Google, перевищила мільярд чоловік. Таким чином, програму для перегляду сайтів хоча б раз протягом місяця запускає кожен сьомий житель Землі.

За п’ять місяців аудиторія Chrome зросла на 200 мільйонів осіб. У листопаді 2015 року ним користувалося 800 мільйонів власників Android – і iOS-пристроїв. Подолавши нову планку, браузер увійшов в “клуб мільярдерів”, поряд з іншими продуктами інтернет-пошукача (магазину Google Play, “Картами”, “Пошуком” і відеосервісом YouTube).

За даними Google Chrome кожен місяць завантажує 771 мільярд сайтів, заповнює 9,1 мільярда форм і запобігає завантаження 145 мільйонів шкідливих веб-сторінок. Скільки людей користується версією програми на Android, а скільки — на iOS, компанія не уточнила.

Загальна аудиторія браузера продовжує зростати. Згідно зі звітом StatCounter, Chrome припадає 47% перегляду веб-сторінок по всьому світі, в тому числі і на мобільних пристроях.

Google приурочила розкриття статистики до релізу нової, “ювілейної” версії Chrome, що вийшла цього тижня. 50-я версія браузера позбавляє його від підтримки застарілих платформ, таких як Windows XP, Vista, OS X 10.6, 10.7 і OS X 10.8, а також покращує роботу push-повідомлень. Тепер вони можуть не тільки сповіщати користувачів, але взаємодіяти з ними, наприклад, за допомогою діалогових вікон.

Джерело: ZDNet

Оставить ответ