Авіакомпанії злякалися “самовозгорающегося” Galaxy Note7

размещено в: Новости | 0
Авіакомпанії злякалися “самовозгорающегося” Galaxy Note7
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Федеральне агентство цивільної авіації США (FAA), побоюючись загоряння флагманського смартфона Galaxy Note7, настійно порекомендував пасажирам американських авіакомпаній не включати і не заряджати новинку Samsung на борту літака. Більше того, відомство порадило не здавати Note7 в багаж через потенційну загрозу займання акумулятора.

Читайте також: Офіційно: Samsung відкликає Galaxy Note 7 з-за вибухають батарей

Нагадаємо, що 2 вересня Samsung офіційно визнала проблему, оголосивши про глобальне відкликання смартфонів на 10 ринках, включаючи Корею і США. Із-за дефекту батарея Note7 може зайнятися або вибухнути під час зарядки. Всі покупці отримають нові, безпечні апарати натомість відкликаються (їх було поставлено близько 2,5 мільйона штук). У Росії продажі Note7, заплановані на осінь, будуть здійснюватися з нових партій товару.

Всього було зареєстровано близько 35 підтверджених випадків загоряння Note7. Раніше використовувати новинку Samsung на борту заборонив ряд австралійський авіакомпаній, таких як Qantas Airways, Jetstar, Virgin Australia і Tiger Airways. На тлі попередження американського регулятора капіталізація Samsung в п’ятницю, 9 вересня, скоротилася більш ніж на $10 мільярдів. На закритті торгів акції фірми впали на 3,9% — до 1,575 мільйона вон ($1432).

Як пояснили в Samsung, вина за вибухонебезпечність пристрою лежить на “дуже рідкісному” дефект осередку батареї, коли катод і анод вступають в контакт. Шлюб, за словами представників компанії, був допущений в результаті процесу виробництва. Інші продукти Samsung ця проблема не зачіпає.

Корейці покладали великі надії на Note7. Новинка зібрала непогані відгуки в пресі і вважалася головним претендентом на суперництво з iPhone 7. Однак дефект, допущений на стадії виробництва, і наступний відгук пристроїв обійдеться Samsung втратою близько $5 мільярдів річної виручки. За словами аналітиків, опитаних Reuters, компанія занадто поквапилася, намагаючись обігнати Apple і показати свою новинку раніше iPhone 7. В результаті поспіху могли бути пропущені етапи тестування якості продукту.

У самій Samsung подібні домисли відкидають. Як повідомили Reuters представники корейської фірми, Samsung “ретельно готує” свої товари і випускає їх на ринок “тільки після належного завершення процесу розробки”.

Galaxy Note 7 був представлений 2 серпня в Нью-Йорку. Новинка Samsung відрізняється просторим (5,7 дюйма) і чітким (Quad HD) екраном, зігнутим по обидва боки, укріпленим корпусом, а також рядом інноваційних функцій. Поряд зі сканером відбитків пальців, гаджет укомплектований біометричним датчиком, який розпізнає райдужну оболонку ока свого власника.

Джерела: BBC, BGR, Reuters

Оставить ответ