Багатофункціональна пошта Airmail дісталася до “айфонів”

размещено в: Новости | 0
Багатофункціональна пошта Airmail дісталася до “айфонів”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

На мобільній платформі iOS вийшов затребуваний на “маках” поштовий клієнт Airmail, якого ставлять в заслугу широкі можливості по кастомізації. Програма володіє великою кількістю функцій: підтримкою швидких дій 3D Touch і push-повідомлень, міток і лейблів, здатністю перетворювати листа високоякісні PDF-файли, сумісністю з “розумними” годинами Apple Watch і т. д.

В цілому, Airmail дозволяє робити з кореспонденцією все що завгодно: підключати різні акаунти (Gmail, Microsoft Exchange, iCloud, IMAP і POP3), налаштовувати фільтри, створювати чернетки у форматі HTML, відкладати листи, відкривати посилання в різних браузерах і багато іншого. Користувачі, приміром, навіть можуть змінювати порядок відображення елементів у меню на власний розсуд або призначати інші дії на свайп вздовж листа.

При цьому інтерфейс програми не перевантажений зайвими кнопками і налаштуваннями і виглядає дуже просто. Він також піддається кастомізації: наприклад, можна змінити кольори і іконки папок, вимкнути показ аватарок або зменшити число рядків попереднього перегляду для економії місця на екрані.

Airmail для iPhone можна завантажити з App Store за 379 рублів. Творці програми також ведуть розробку версії для планшетів iPad.

Джерело: Airmail (iTunes)

Оставить ответ