Батарейна “гигафабрика” Tesla і Panasonic запрацює вже у цьому році

размещено в: Новости | 0
Батарейна “гигафабрика” Tesla і Panasonic запрацює вже у цьому році
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Panasonic і Tesla почнуть масове виробництво літій-іонних акумуляторів на своєму спільному підприємстві в Неваді вже в цьому році. Раніше старт планувався на березень 2017-го.

Зрушити терміни запуску виробництва партнерів змусив підвищений попит на доступний електроседан Tesla Model 3. Автомобіль буде вдвічі дешевше найдоступнішою машини Tesla з продаються зараз.

Читайте також: Tesla Model 3: “народний” електрокар за $35 тисяч

У Panasonic розраховували інвестувати в “гигафабрику” 1,6 млрд доларів траншами по 200 млн, але тепер процес, можливо, доведеться прискорити. Як відзначають в Panasonic, корпорація хотіла б уникнути затримок з поставками нових електромобілів з-за дефіциту батарей.

Напередодні Panasonic Energy of North America – підрозділ Panasonic в США, займається енергетичними проектами — організувало закриту ярмарок вакансій для гигафабрики. “Panasonic Energy of North America очікує значного зростання в зв’язку з запуском гигафабрики, на якій будуть проводитися літій-іонні акумулятори для електричних транспортних засобів та інших інноваційних продуктів”, – пояснила Емі Мартін-Чарльз, фахівець з підбору кваліфікованого персоналу Panasonic Energy of North America. За її словами, “компанія шукає досвідчених начальників змін, техніків і операторів”.

Джерело: Panasonic

Оставить ответ