“Батько” Android випустить безкоштовний відеореєстратор

размещено в: Новости | 0
“Батько” Android випустить безкоштовний відеореєстратор
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Енді Рубін — колишній топ-менеджер Google, який у 2003 році заснував стартап Android, згодом куплений інтернет-пошукачем, — зацікавлений у розробці нового Android-пристрою, що може служити в якості відеореєстратора. Такий гаджет, за його словами, буде видаватися користувачам безкоштовно, але в обмін на отриману ним інформацію.

Відеореєстратори, які допомагають зафіксувати на камеру винуватця ДТП, непопулярні на Заході, але дуже затребувані в Росії, яка є одним з найбільших і найбільш швидкозростаючим ринком подібних пристроїв. Як повідомив Рубін, “дорожні помічники” можуть бути оснащені додатковими функціями — наприклад, стеженням за транспортним потоком в режимі реального часу, що в перспективі може призвести до появи більш точних онлайн-карт.

Рубін, який пішов з Google в 2014 році, відмовився називати дату релізу Android-реєстратора. Однак, як пише Wired, вийти такий пристрій може не раніше наступного року.

Крім відеореєстратора, колишній керівник Android обмірковує ряд інших ідей, про які він “поки не готовий говорити”. В інтерв’ю Wired Рубін проговорився тільки про одну — модульної апаратної і програмної екосистемі, яка повинна полегшити підприємцям (особливо тих, хто залучає фінансування через Kickstarter) завдання щодо реалізації їх задумів.

Джерело: Wired

Оставить ответ