BESTCHANGE.RU (БЕСТЧЕНДЖ) – Моніторинг обмінників ЕЛЕКТРОННИХ ВАЛЮТ АБО ЯК ВИГІДНО МІНЯТИ ВАЛЮТУ В ІНТЕРНЕТІ?

размещено в: Информация | 0
BESTCHANGE.RU (БЕСТЧЕНДЖ) – Моніторинг обмінників ЕЛЕКТРОННИХ ВАЛЮТ АБО ЯК ВИГІДНО МІНЯТИ ВАЛЮТУ В ІНТЕРНЕТІ?
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Привіт, шановні читачі і передплатники! Швидше за все, ви все хоча б іноді стикаєтеся з електронними валютами, тому що Інтернет все міцніше закріплюється в нашому житті – покупки в Інтернет-магазинах давно стали буденною справою, за різні послуги теж набагато простіше платити з картки або електронного гаманця.

Що стосується вебінвесторов, то для них електронні гроші – це норма. Поповнення депозитів і виведення прибутку відбуваються в онлайн режимі через різні електронні системи – Webmoney, Яндекс.Деньги, QIWI і т.д. Та й валюти можуть бути різними – зазвичай це долари, але останнім активно використовуються рублі, а в деяких випадках можуть пропонувати інвестиції в євро і навіть в золоті. Тож не дивно, що обмін валют в Інтернет-інвестуванні – процедура часта, і хотілося б проводити її по максимально вигідним курсом.

Що ж, для цього ми сьогодні і зібралися! Я розповім вам про сервіс, яким активно користуюся вже кілька років для пошуку найбільш вигідних курсів обміну електронних валют. Знаходиться він за адресою Bestchange.ru і успішно працює з 2007 року.

МОНІТОРИНГ ОБМІННИХ ПУНКТІВ BESTCHANGE.RU

Коли перед вами стоїть завдання обміняти, скажімо, долари на рублі, ви, природно, хочете знайти найвигідніший курс для цієї операції. Якщо сума чимала, не полінуйтеся провести серйозне дослідження обмінників і, якщо треба, поїхати в інший кінець міста заради додаткового прибутку в більш вигідною точки обміну.

Точно за таким же принципом працює сервіс Bestchange.ru (Бестчендж) – він збирає в одному місці інформацію про сотні онлайн-обмінників, і шляхом простого порівняння пропонує вам найкращі доступні курси по дуже великій кількості напрямків, практично по всіх популярних електронних валют. І нікуди не треба їхати.

фото сервиса обмена валютвалюта

Також сервіс вирішує одну важливу проблему, яка полягає в наступному: щоб поміняти валюту через онлайн-обмінник, ви повинні відправити гроші на незнайомий сайт, а це ризиковано, тому в моніторинг Bestchange можуть потрапити тільки сайти, які працюють чесно і не обманюють своїх клієнтів. Наприклад, ось базові вимоги до обмінного пункту:

Bestchange.ru обмінники

Крім цього, на кожен обмінник збирається «досьє», в якому можна дізнатися багато додаткової інформації, включаючи відгуки користувачів моніторингу обмінників Bestchange:

Досьє на обмінник bestchange

Чим довше працює обмінник, ніж більші резерви, чим вище BL (Business-Level в системі Webmoney) – тим надійніше сайт, а кількість позитивних відгуків і відсутність негативних говорять про загальний думці клієнтів обмінника.

Якщо ж з якихось сервісом виникають проблеми і люди скаржаться, він буде швидко видалений з моніторингу обмінних пунктів Bestchange, тому шанс «потрапити на гроші» наближається до нуля.

До речі, щоб зовсім убезпечити свої гроші, рекомендую робити тестовий обмін невеликої суми, наприклад 1 долара. Якщо все пройшло вдало – значить і з основною сумою проблем не буде.

Що ж, давайте розглянемо, як же міняти валюту через сервіс Bestchange.

ВИГІДНИЙ ОБМІН ЕЛЕКТРОННИХ ВАЛЮТ НА BESTCHANGE.RU

Завдяки сервісу процедура обміну проходить досить швидко, коли ви навчитеся це буде займати хвилин десять.

Як бачите, в лівій колонці знаходяться два стовпці з назвами електронних валют, серед яких Webmoney, Яндекс.Деньги, QIWI та інші платіжні системи, кілька криптовалюта (Bitcoin і інші), грошові перекази та Інтернет-банкінг, і навіть варіанти з обміном готівки.

Для того, щоб вибрати цікавить вас напрямок, в лівому стовпчику потрібно виділити валюту, яку хочете поміняти, а в правому – валюту, НА яку хочете поміняти. Після цього відкриється відповідна сторінка:

Нам запропонували більше 10 варіантів обміну, у верхній частині сторінки найбільш вигідні – через сайти 24-Exchange і Обмен.сс. Курси перших двох майже не відрізняються, тому можна вибрати будь-який, а який краще – можна вирішити після вивчення додаткової інформації, наприклад відгуків.

Біля назв обмінників (на скріншоті біля 24-Exchange і M-Obmen) можуть бути символи, які розшифровуються так:

– обмінник працює або в напівавтоматичному, або в ручному режимі;
– символ говорить про наявність додаткових комісій. В цьому випадку потрібно на нього навести і ви дізнаєтеся подробиці:
– обмінний пункт вимагає обов’язкову верифікацію документів клієнта.
Щоб почати розмову по обраному вами курсу, натисніть на потрібний рядок – і вас перекине на сайт обмінника. На кожному сервісі свій дизайн, тому інструкцію дати не вийде, але кроки вам потрібно пройти завжди одні й ті ж:

Вибрати яку валюту на яку ви міняєте і в яких кількостях.
Вказати номер гаманця або картки, на яких ви хочете отримати гроші та адресу електронної пошти.
Переказати гроші в обмінник.
Дочекатися успішного завершення обміну і отримання грошей на вказаний раніше реквізит (зазвичай хвилин 5-10).
У разі складнощів зазвичай можна зв’язатися з підтримкою (її наявність прописано в правилах прийому обмінників на Bestchange), ну а щоб не було проблем – завжди варто робити тестовий переклад (правда, сам цього дотримуюся рідко, тому що як-то проблем не виникало жодного разу ).

ІНШІ ФІШКИ Моніторинг обмінників BESTCHANGE.RU

Наприклад, за допомогою розділу «Калькулятор» ви можете точно дізнатися, скільки отримаєте при обміні електронною валюти:

калькулятор bestchange

Тут можна поставити «Враховувати комісії», і тоді ви отримаєте найточнішу інформацію про обмін. Розглянемо таблицю докладніше:

Обмінник – назва сайту, біля нього можуть бути символи, які вже розшифровані вище.

Віддаєте – скільки ви хочете віддати валюти. Як бачите, тут не 100 WMZ, а 99.20 – тому що при будь-якому перекладі в системі Webmoney потрібно заплатити 0.8%.

Чи отримуєте – скільки ви отримаєте після обміну на електронний гаманець, вже з урахуванням всіх комісій. Наприклад, спочатку через 24-Exchange ми повинні були отримати 60.7193 рубля за кожен долар, але після розрахунку комісій ця сума зменшилася до 60.3447, тому я рекомендую використовувати «Калькулятор» кожен раз при перекладі. До речі, якщо вам раптом здається, що курс не дуже вигідний – спробуйте провернути ту ж операція не через Bestchange, а безпосередньо з Webmoney, гарантую геморой і легке розчарування за підсумками

Оставить ответ