“Безкоштовний” стільниковий оператор з’явиться в Росії в травні

размещено в: Новости | 0
“Безкоштовний” стільниковий оператор з’явиться в Росії в травні
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

У травні у жителів Москви і Пітера з’явиться можливість користуватися мобільним зв’язком безкоштовно. Таку послугу надаватиме новий віртуальний оператор зв’язку, щоправда безкоштовно доступний лише базовий набір послуг. Передбачається, що доходи від продажу розширеного пакету послуг будуть покривати витрати на безкоштовних абонентів.

Незважаючи на те, що бізнес-моделі з наданням безкоштовного базового пакету послуг вже давно використовуються на ринку, експерти, опитані “Російської газетою”, висловлюють сумнів у тому, що віртуальний оператор зможе набрати необхідну кількість платних передплатників. На їхню думку, оператору доведеться заробляти на рекламі.

Читайте також: “Ощадбанк” займеться стільниковим зв’язком, щоб заощадити на СМС

Використання нової компанією мереж декількох операторів зв’язку може підвищити ймовірність успіху проекту. На думку директора IT-департаменту Kokoc Group Олексія Амурцева, сервіс зможе автоматично підключати абонента до мережі, яка краще “ловить” в конкретному місці.

Створення віртуального оператора зв’язку, MVNO (Mobile Virtual Network Operator), що працює з використанням мереж “традиційного” (базового) оператора мобільного зв’язку, MNO (Mobile Network Operator), дозволяє істотно скоротити капітальні витрати, необхідні для побудови, підтримки та експлуатації мережі. Однак, як підкреслює аналітик департаменту комплексних проектів компанії “Техносерв” Олександр Голышко, оператор MNO ще повинен захотіти віддати в оренду MVNO частину своїх ресурсів.

В даний час в Росії функціонує кілька десятків віртуальних операторів. На практиці такі MVNO просто перепродують пакетні корпоративні тарифи приватним особам. Не так давно в мережі з’явилася інформація про те, що запустити власного віртуального оператора хоче Ощадбанк.

Джерело: “Російська газета”

Оставить ответ