BlackBerry Privacy Shade затемнить екран смартфона щоб уникнути сторонніх поглядів

размещено в: Новости | 0
BlackBerry Privacy Shade затемнить екран смартфона щоб уникнути сторонніх поглядів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

BlackBerry не тільки продовжує жити в мобільному сегменті зусиллями китайської TCL, анонсувала в ході виставки MWC 2017 смартфон KEYone, але і випускати корисний софт для прихильників тотальної конфіденційності.

Забезпечити захист персональної інформації від небажаних поглядів візьметься мобільний додаток Privacy Shade, переваги якої зможуть оцінити власники смартфонів BlackBerry під управлінням ОС Android.

Алгоритм BlackBerry Privacy Shade заснований не на шифрування даних, а на їх простому візуальному приховування від сторонніх осіб, а націлилися на екран вашого гаджета. Інструментарій програми дозволяє затемнити дисплей, зробивши його практично нечитабельним для людей поблизу (і слабо помітні для самого власника смартфона). При цьому Private Shade залишить підсвіченій необхідну для роботи з пристроєм область екрану за бажанням користувача.

У налаштуваннях BlackBerry Privacy Shade пропонується вибрати рівень затемнення загального тла і розмір підсвічує частини, включаючи рівень її яскравості, а також геометричну форму.

При використанні Android Nougat активація «конфіденційного режиму» із залученням Privacy Shade можлива через стандартну панель швидкого доступу.

Додаток Privacy Shade доступне для завантаження в цифровому магазині Google Play, але лише власникам моделей Priv, DTEK50, DTEK60 і KEYone.

Оставить ответ