BlackBerry спростувала інформацію про незахищеності своїх пристроїв

размещено в: Новости | 0
BlackBerry спростувала інформацію про незахищеності своїх пристроїв
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія BlackBerry відреагувала на недавню статтю у виданні Motherboard, в якій йшлося про використання голландським інститутом судових експертиз (NFI) уразливості, яка дозволяє не тільки розшифровувати, але і відновлювати видалені листування на “ожинових” смартфонах з функцією PGP-шифрування.

“Нещодавно у ЗМІ з’явилися повідомлення про те, що пов’язані з голландською поліцією групи змогли ‘рубати’ шифрування, захищає електронні листи та інші дані, що зберігаються на пристроях BlackBerry, — йдеться у блозі канадського виробника, — BlackBerry не має ні подробицями щодо конкретного пристрою або способу, за допомогою якого воно було налаштоване, управлялося або було захищено якось інакше, ні деталями про характер комунікацій, які нібито були дешифровані”.

Якщо доступ до зашифрованої листуванні насправді був отриманий, на це могли вплинути фактори, ніяк не пов’язані з тим, як було спочатку задумано BlackBerry-пристрій. До таких факторів компанія віднесла, наприклад, незахищене стороннє додаток, дозвіл від користувача або прийняті з його боку дії, що ставлять безпеку комунікацій під загрозу.

Виробник також спростував “наявність будь-яких бекдорів в будь-BlackBerry-пристроях”, запевнивши, що “не зберігає і тому не може ділитися паролями від BlackBerry-пристроїв з правоохоронними органами або ким-небудь ще”.

Джерело: блог BlackBerry

Оставить ответ