BlackBerry відмовиться від класичних смартфонів з клавіатурою

размещено в: Новости | 0
BlackBerry відмовиться від класичних смартфонів з клавіатурою
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Канадська компанія BlackBerry оголосила про намір припинити виробництво смартфона Classic c фізичною клавіатурою. Ця модель, показана в кінці 2014 року, — остання, яка має впізнаваним “ожиновим” стилем, з тачпадом замість без сенсорного екрану.

BlackBerry випустила “класичний” смартфон в надії повернути клієнтів, що віддають перевагу QWERTY-клавіатуру тачскріну. Працював апарат на пропрієтарної операційної системи BlackBerry 10, яка повинна була стати головним рушієм його продажу. Тим не менш, на початку цього року глава BlackBerry Джон Чен заявив, що фірма остаточно відмовляється від релізу нових пристроїв на оригінальній ОС на користь Android.

Наскільки добре була прийнята Classic, сказати складно, оскільки компанія не розкриває обсяги продажів окремих моделей. Однак телефонна бізнес BlackBerry в цілому продовжує скорочуватися і приносити збитки. В кінці минулого місяця виробник відзвітував про квартальний збиток, в основному з-за низьких продажів мобільних пристроїв. BlackBerry втратила $670 мільйонів — в три рази більше, ніж за попередній період.

Про долю інших пристроїв на “єжевичної” ОС нічого невідомо. Як зазначає The New York Times, деякі моделі з BB10 раніше продаються в офіційному інтернет-магазині BlackBerry.

Джерело: The New York Times

Оставить ответ