Blizzard Entertainment відкрила в Тайбеї свій перший кіберспортивний стадіон

размещено в: Новости | 0
Blizzard Entertainment відкрила в Тайбеї свій перший кіберспортивний стадіон
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Blizzard Entertainment офіційно відкрила двері свого першого кіберспортивного стадіону, який розташувався в Тайбеї. В честь цього дві місцеві команди, Flash Wolves і ahq, провели в ньому показовий матч за Hearthstone.

Площа стадіону, який отримав назву Blizzard eStadium, становить 1653 м2. Розташувався він в самому серці столиці Тайваню. На території стадіону можна придбати сувеніри на ігрову тематику, також закусочна відкрита і сам зал, в якому проходять змагання. Будівництво почалося в середині 2016 року.

Відкриття кіберспортивного центру відвідав співзасновник і генеральний директор Blizzard Entertainment Майкл Морхейм (Michael Morhaime). За його словами, компанія вирішила відкрити стадіон саме в Тайвані тому, що країна відіграє велику роль на світовій кіберспортивної сцені.

На Blizzard eStadium пройде чимало офіційних турнірів компанії, але ці заходи будуть не дуже великими. Стадіон здатний вмістити до 500 осіб, в головному залі розташувалося три екрани: один посередині (6,14 × 3,45 м) і два по боках (1,53 × 1,09 м).

Перший турнір, Overwatch Pacific Championship, пройде на стадіоні 8 квітня. Поки заклад не відкрито щодня, але, як повідомляє Focus Taiwan, пізніше воно буде працювати з середи по п’ятницю ввечері, а також у вихідні-з 14:00 до 23:00.

Велика вірогідність, що компанія збирається активно проводити на Blizzard eStadium чемпіонати з Hearthstone. Це може сприяти зародженню в Тайвані нових кіберспортивних талантів, які повторять успіх Flash Wolves в League of Legends. Те ж стосується і Overwatch.

Оставить ответ