Блокувальник реклами Adblock Plus вперше розкрив джерела доходу

размещено в: Новости | 0
Блокувальник реклами Adblock Plus вперше розкрив джерела доходу
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Розробники Adblock Plus, популярного розширення для блокування блокування інтернет-реклами, вперше розповіли про джерела заробітку. Вже давно було відомо, що компанія дотримується політики так званої “прийнятною” реклами, отримуючи від великих партнерів плату за потрапляння в білий список.

Фільтри, кажуть творці Adblock Plus, дозволено обходити “не більше 10% компаній”, а у користувача завжди є можливість повністю обмежити будь-яку рекламу. Це можна зробити, знявши галку поруч із пунктом Дозволити деяку ненав’язливу рекламу” в налаштуваннях доповнення. Крім того, щоб підтримати незалежних авторів, ABP може безкоштовно пропускати рекламу на дрібних сайтах і блогах.

Читайте також: Добірка: 5 кращих блокувальників реклами в браузері

Однак критики неодноразово називали таку модель заробітку “мафіозної”. Недоброзичливці Adblock Plus також посилалися на недостатню прозорість цієї схеми.

На цьому тижні розробники плагіна вперше розповіли, що платити за участь в програмі Acceptable Ads мають тільки великі компанії (понад 10 мільйонів показів реклами в місяць). З них творці блокувальники стягують “30% від додаткової виручки”, отриманої в результаті додавання в білий список.

Більш того, незалежно від виплат, “дозволена” реклама повинна відповідати ряду критеріїв. Вимоги, зокрема, стосуються розташування оголошень на екрані, розміру рекламних блоків, чіткого розмежування від основного контенту, а також супровідної помітки “реклама”.

Джерело: Business Insider

Оставить ответ