Блокувальники реклами почали видаляти з Google Play

размещено в: Новости | 0
Блокувальники реклами почали видаляти з Google Play
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google прибрала з магазину Google Play розширення Adblock Fast для блокування реклами в Android-браузері Samsung Internet, а також заборонила його розробнику викладати нові версії програми. Судячи з усього, інтернет-пошуковику, який заробляє гроші на показах оголошень, виявилися не до вподоби програми з такими функціями.

Раніше на цьому тижні Samsung випустила оновлений браузер Samsung Internet, забезпечивши його підтримкою плагінів, “різальних” настирливу інтернет-рекламу. Скачавши одне з доповнень, користувачі зможуть домогтися скорочення (і часом дуже суттєвого) часу завантаження сайтів і обсягу переданого інтернет-трафіку.

Однією з перших підметушилися компанія Rockship Apps, випустивши сумісний з Samsung Internet розширення Adblock Fast. Плагін, яким користуються понад 200 тисяч людей на різних платформах (включаючи iOS, Chrome і Opera на ПК), який незабаром очолив чарт безкоштовних додатків в розділі “Продуктивність”, заслуговує високої оцінки в 4,25 бала.

За словами гендиректора Rockship Apps Брайана Кенниша, Adblock Fast для Android встановили близько 50 тисяч людей, перш ніж його вилучили з Google Play. У Google розробнику відповіли, що його програма порушила пункт 4.4 “Угоди Google Play про поширення програмних продуктів“, який говорить: “Ви погоджуєтесь не здійснювати в Магазині дій (включаючи розробку та розповсюдження Продуктів), які порушують або переривають роботу пристроїв, серверів, мереж та інших об’єктів і сервісів третіх сторін, включаючи користувачів Android, Google і операторів мобільного зв’язку…”

При цьому два інших популярних блокувальника, Crystal і Adblock Plus (версія для Samsung Internet), поки як і раніше доступні в цифровому магазині. Ймовірно, незабаром їх спіткає та ж доля, що Adblock Fast. Як повідомив творець Crystal Дін Мерфі, нещодавно він спробував розмістити в Google Play оновлення плагіна, але отримав відмову від цензорів Google, які послалися на той самий пункт правил.

Судячи з усього, інтернет-пошуковик допускає в Google Play програми з вбудованими функціями блокування реклами, проте не хоче бачити в ньому розширення для інших Android-додатків (Firefox, Javelin, Dolphin та інших браузерів).

Джерело: TechCrunch

Оставить ответ