Блокування WhatsApp в Бразилії обернулася успіхом для Telegram

размещено в: Новости | 0
Блокування WhatsApp в Бразилії обернулася успіхом для Telegram
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Бразильські оператори стільникового зв’язку отримали судовий припис з вимогою заблокувати доступ до месенджеру WhatsApp протягом 48 годин. За повідомленням газети “Фолья ді Сан-Паулу”, яке цитує Reuters, воно повинно бути виконане з 00:00 годин 17 грудня за місцевим часом (05:00 по Москві).

Хоча причини цього судового рішення офіційно не розкриваються, за даними бразильських ЗМІ, воно було викликане відмовою власників мобільного додатку співпрацювати з правоохоронними органами в Бразилії розслідування однієї з кримінальних справ.

У той же час, відзначає агентство, бразильські телекомунікаційні компанії в останні місяці неодноразово висловлювали обурення стрімким зростанням абонентської бази WhatsApp. На їхню думку, месенджер займається “піратством”, використовуючи для ідентифікації абонентів, телефонні номери, які “належать” операторам зв’язку.

Проблеми конкурента обернулися несподіваним припливом користувачів месенджера для Telegram, який розробляє команда співзасновник “ВКонтакте” Павла Дурова. На початку ночі 17 грудня Twitter-аккаунт Telegram повідомив про 500 000 користувачів з Бразилії, які приєдналися до сервісу за останні 3 години. Через 2 години цифра зросла до 1,5 мільйонів. Потім у Telegram виникли проблеми з доставкою SMS, якими верифицируютс нові акаунти інфраструктура доставки SMS з-за кордону в Бразилії виявилася перевантажена.

Джерела: Reuters, Telegram

 

Оставить ответ