Бойовики ИГИЛ пригрозили розправою засновникам Facebook і Twitter

размещено в: Новости | 0
Бойовики ИГИЛ пригрозили розправою засновникам Facebook і Twitter
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Бойовики терористичної організації ИГИЛ (“Ісламська держава Іраку і Леванту”, або ДАИШ), забороненої в Росії, виклали в Мережу пропагандистське відео з погрозами генеральному директорові Facebook Марку Цукербергу і главі Twitter Джек Дорсі. Як повідомляє сайт Vocativ, 25-хвилинний ролик містить зображення, на яких портрети топ-менеджерів постають у якості прострілених мішеней з отворами від куль.

“Ви говорите, що заблокуєте багато наші аккаунти, а ми відповідаємо: це все, що ви можете зробити? Ви в іншій ваговій категорії, — сказано в ролику ісламістів, — Якщо ви закриєте один аккаунт, то ми у відповідь — десять, і незабаром ваші імена будуть стерті, після того як ми видалимо ваші сайти, на те воля Аллаха, і ви зрозумієте, що це правда”.

Читайте також: ИГИЛ випустило власну Android-додаток

Як стверджує група хакерів ИГИЛ, що називає себе “Сини армії халіфату”, вони зламали 10 тисяч акаунтів і 150 груп у Facebook, а також отримали доступ до 5 тисяч облікових записів Twitter. Ці облікові записи нібито були передані прихильникам ИГИЛ, щоб поширювати пропагандистські матеріали.

Раніше в цьому місяці представники Twitter повідомили, що компанія заблокувала 125 тисяч акаунтів за “загрози і підтримку терактів, в основному пов’язаних з ИГИЛ”. Таким же чином поступає Facebook, яка бореться з поширенням будь-яких екстремістських матеріалів в соцмережі.

Джерело: Vocativ

Оставить ответ