Браузер Chrome навчився транслювати вкладки на великий екран

размещено в: Новости | 0
Браузер Chrome навчився транслювати вкладки на великий екран
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google навчила Chrome транслювати відкриті в браузері вкладки прямо на телевізор, не вдаючись до послуг розширення Google Cast. Всі функції цього плагіна тепер вбудовані 51-ю (поточну) версію програми.

Щоб вивести на великий екран вміст Chrome (наприклад, відео з YouTube), потрібно перейти в меню інструментів, натиснувши на значок з трьома крапками у верхньому правому куті, і вибрати опцію “Транслювати…” (Cast). Трансляцію можна увімкнути, натиснувши правою кнопкою вкладку в браузері.

Нова функція позбавляє користувачів від ручного налаштування якості відео, швидкості передачі даних і дозволу. “Тепер система автоматично вибирає найбільш відповідні налаштування, враховуючи трансльований контент і якість підключення”, — зазначають в Google.

Як очікується, функція трансляції вкладок з’явиться в Chrome протягом найближчих тижнів. Тим не менш, Google розширення Cast може все-таки стати в нагоді, якщо ви хочете включати і вимикати трансляцію на панелі інструментів браузера, а не заходити в меню.

Джерело: сторінка підтримки Chromecast

Оставить ответ