Браузер Chrome позбавили підтримки Windows XP і Vista

размещено в: Новости | 0
Браузер Chrome позбавили підтримки Windows XP і Vista
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google випустила нову, “ювілейну” версію Chrome, яка покращує роботу push-повідомлень і позбавляє його від підтримки застарілих платформ. 50-я версія браузера доступна на Windows-комп’ютерах, “маках” і Linux. Новий Chrome можна отримати через автоматичне оновлення або завантажити безпосередньо з сайту google.com/chrome.

Інтернет-пошуковик виконав дане в листопаді минулого року обіцянку, позбавивши браузер підтримки старих операційних систем. Так, 50-я версія не підтримує Windows XP, Windows Vista, OS X 10.6 (Snow Leopard), OS X 10.7 Lion) і OS X 10.8 (Mountain Lion).

Головне нововведення в Chrome 50 торкнулося push-повідомлень. Тепер вони можуть не тільки сповіщати користувачів, але взаємодіяти з ними, наприклад, за допомогою діалогових вікон. Крім цього, оновлений Push API дозволяє веб-сайтів супроводжувати повідомлення вібрацією або звуковим сигналом, а також визначати, коли вони були закриті. Так, одного разу прочитане push-повідомлення вже не спливе на іншому пристрої.

Раніше в Google повідомили, що Chrome щодня відправляє понад 350 мільйонів push-повідомлень, а всього ним користується більше мільярда людей. В цей раз компанія статистику не привела.

Ще одна нова функція Chrome — декларативна предзагрузка — дозволяє попередньо завантажити “важкий” контент, щоб користувачам не доводилося чекати повної завантаження вмісту веб-сторінки. Розробники можуть прискорити відображення сайтів, супроводжуючи такі ресурси атрибутом link rel=”preload” в HTML-коді.

Джерело: VentureBeat

Оставить ответ