Браузер Opera можуть купити китайці

размещено в: Новости | 0
Браузер Opera можуть купити китайці
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Норвезька компанія Opera Software, яка розробляє браузер Opera, незабаром може бути куплена китайським розробник антивірусного ПО Qihoo 360. На потенційну угоду вказує ряд моментів. По-перше, в минулу п’ятницю фондова біржа Осло призупинила торги акціями Opera, після того як повідомили норвезькі ЗМІ про можливе поглинання.

По-друге, операції з паперами Opera сьогодні були знову припинені, а сама компанія раптово перенесла конференц-дзвінок, спочатку запланований на завтра, на ранок середи. Так, очікується, що Opera оголосить про поглинання під час оголошення фінансових результатів за останній квартал.

Opera Software, загалом-то, і раніше не приховувала пошуку покупця на свої активи. В серпні компанія оголосила, що в підборі підходящого майбутнього господаря їй допомагають банкіри-консультанти з Morgan Stanley International і ABG Sundal Collier. В якості потенційних “наречених” Opera ще давно пророкували американську Facebook і російську “Яндекс”. З останньої Opera пов’язують давні партнерські відносини — “Яндекс.Браузер використовує технологію стиснення трафіку, розроблену Opera.

Найбільш ймовірний претендент на покупку Opera — Qihoo 360, яка також веде розробку власного браузера. Крім того, китайцям може бути интерсен VPN-сервіс SurfEasy, нещодавно придбаний самої Opera. За даними TechCrunch, активи норвежців, які також включають рекламу в додатках, можуть зацікавити і американську AOL.

Джерело: TechCrunch

Оставить ответ