Браузер Opera прискорили вдвічі

размещено в: Новости | 0
Браузер Opera прискорили вдвічі
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Норвезька компанія Opera Software випустила нову версію браузера для розробників з вбудованим блокувальником реклами. Як повідомляється в прес-релізі, що надійшов в редакцію Звісток.Hi-tech, нова функція дозволила збільшити швидкість завантаження веб-сторінок практично в два рази в порівнянні зі звичайним режимом інтернет-серфінгу.

Читайте також: Добірка: 5 кращих блокувальників реклами в браузері

За оцінкою Opera, їх власна технологія інтегрованого блокувальника на 40% ефективніше сторонніх рішень, “режуших” рекламу. Фільтрація інтернет-трафіку, сказали в компанії, відбувається “під капотом” — на рівні движка браузера, тому Opera може повністю контролювати процес завантаження веб-сторінки.

Технологія блокування інтернет-реклами поки що реалізована тільки в девелоперської версії Opera для комп’ютерів. Щоб активувати цю функцію, користувачам потрібно вибрати відповідну опцію у діалоговому вікні браузера.

Читайте також: Добірка: кращі блокувальники реклами для iOS 9

За власними даними Opera, замерившей швидкість завантаження 66 популярних сайтів, їх браузер повністю відображає веб-сторінки в середньому за 5,3 секунди, тоді як Chrome і Firefox (з включеним плагіном Adblock Plus) — за 6,4 і 7,7 с. відповідно. Microsoft Edge, до якого поки що не можна підключати розширення, справлявся із завданням за 10 секунд.

На відміну від звичайної, версія Opera для розробників оновлюється дуже часто, кілька разів на тиждень, і дозволяє випробувати новітні функції. Завантажити її можна за цим посиланням.

Джерело: прес-служба Opera

Оставить ответ