Браузер Safari “вилітає” на iPhone і Mac

размещено в: Новости | 0
Браузер Safari “вилітає” на iPhone і Mac
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Користувачі по всьому світу почали скаржитися на проблеми, пов’язані з браузером Safari. Збій підтвердили в тому числі співробітники видання The Verge, выяснившие, що програма раптово припиняє роботу при введенні пошукового запиту в адресний рядок. Браузер “вилітає” на всіх наявних платформах, в тому числі iOS і OS X.

За словами незалежного iOS-розробника Стівена Тротон-Сміта, помилка викликана функцією пошукових підказок Safari, яка не може з’єднатися з серверів Apple. В результаті збій зачіпає будь-i-пристрої, включаючи застарілий iPhone 4 із iOS 7 і комп’ютери Mac.

Користувачі, які зіткнулися з неполадкою, можуть виправити її самостійно. В якості тимчасового рішення Тротон-Сміт запропонував вимкнути “Пропозиції Safari” і “швидкого пошуку веб-сайтів” в налаштуваннях браузерах, або перейти в режим приватного перегляду.

Черговий баг виявився в Safari всього через пару місяців після того, як власники “маків” були змушені перевстановити програму з App Store з вини минулого сертифіката безпеки.

Джерело: The Verge

Оставить ответ