Браузерне розширення вбереже від спойлерів до “Зоряним війнам”

размещено в: Новости | 0
Браузерне розширення вбереже від спойлерів до “Зоряним війнам”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Сьогодні вийшов у світовий прокат новий, сьомий епізод космічної саги “Зоряні війни”. Прем’єрний показ фільму вже відбувся в США і Великобританії, а завтра “Епізод VII: Пробудження Сили” з’явиться на екранах російських кінотеатрів. Стрічку активно обговорюють в Інтернеті, тому ймовірність натрапити на спойлер, який може зіпсувати все враження від перегляду, дуже висока.

Зберегти інтригу допоможе нове розширення для браузера Chrome, яке сканує ключові слова на веб-сторінці і блокує будь-які згадки про 7-му епізоді “Зоряних воєн”. Плагін — Force Block — доступний для скачування з магазину Chrome Web Store. Якщо ви знаєте, що сайт не містить потенційних спойлерів (наприклад, розділ в “Вікіпедії” або на “Кинопоиск”), його можна додати в білий список.

 

До релізу фільму ще одне доповнення-гру для Chrome приурочила компанія Google. Встановивши на свій смартфон і настільний браузер плагін “Втеча джедая”, користувачі зможуть гуляти по віртуальному світу “Зоряних воєн” і світловим мечем орудувати, розмахуючи мобільним пристроєм.

Джерело: Force Block, “Втеча джедая” (Chrome Web Store)

Оставить ответ