C Apple зажадали 2,8 мільярда доларів за крадіжку технологій

размещено в: Новости | 0
C Apple зажадали 2,8 мільярда доларів за крадіжку технологій
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

2,8 мільярда доларів зажадала у Apple через суд компанія VoIP-Pal, займається розробками в області IP-телефонії. Як повідомило видання MacRumors, VoIP-Pal звинуватила компанію Тіма Кука в порушенні ряду патентів, які нібито застосовуються в сервісах FaceTime і iMessage без дозволу.

Позов на 2 836 710 031 доларів був поданий до окружного суду в Лас-Вегасі США – сума расчитывана як 1,25% з кожного проданого “яблучного” пристрою, iPhone, iPad або Mac, за певний період часу.

При цьому в компанії VoIP-Pal підкреслили, що вони не намагаються створювати штучної галасу за залучення до себе уваги, а лише пропонують Apple викупити свій патентний портфель. Схожі позови компанія також подала на американських операторів AT&T і Verizon.

Зазначимо, що поведінка VoIP-Pal характерно для так званих “патентних тролів” – фізичних або юридичних осіб, що намагаються заробити на подання позовів про порушення патентів. На це вказує, зокрема, наявність аналогічних претензій відразу до кількох відповідачів, які входять у число лідерів ринку.
 

Джерело: MacRumors

Оставить ответ