Чи заборонять користуватися соцмережами на робочих місцях?

размещено в: Новости | 0
Чи заборонять користуватися соцмережами на робочих місцях?
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

За інформацією видання “Известия”, віце-прем’єр російського уряду Ольга Голодець доручила голові Мінпраці Максиму Топилину розглянути питання про заборону використання на робочих місцях соціальних мереж.

Раніше голова комісії Громадської палати з питань соціальної політики, трудовим відносинам і якості життя громадян Володимир Слепак направив Ольги Голодець лист з пропозицією внести до Трудової кодекс РФ законодавча заборона під загрозою звільнення на ведення в робочий час особистого листування в соціальних мережах.

Віце-прем’єр доручила міністру праці та соціального захисту розглянути цю пропозицію. Також вона розпорядилася обговорити це питання з Федерацією незалежних профспілок Росії, Російським союзом промисловців і підприємців та Громадською палатою”.

У прес-службі Мінпраці повідомили: “Все вже прописано у Трудовому кодексі. Подібні питання можуть регулюватися колективним договором, локальними нормативними актами, наприклад, правилами внутрішнього трудового розпорядку та посадовими інструкціями”. Аналогічної точки зору дотримується і радник президента Росії з Інтернету Герман Клименко: “Мені здається, режим праці завжди визначався підприємством — де палити, скільки і яких перерв, коли обід. Не дуже розумію, навіщо державі втручатися у відносини комерційних компаній і соцмереж”.

Джерело: “Вісті”

Оставить ответ