Чохол JIC для iPhone запише телефонні дзвінки

размещено в: Новости | 0
Чохол JIC для iPhone запише телефонні дзвінки
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Ізраїльський стартап розпочав збір коштів на випуск Just In Case (JIC) — “першого і єдиного у світі чохла для iPhone, що записує телефонні дзвінки”. Натиснувши на кнопку, користувач може записати будь-яка розмова (як по телефону, так і наживо) і зберегти його на карту пам’яті microSD.

“Підслуховуючий пристрій оснащується вбудованим мікрофоном, динаміком, кнопкою для відтворення звуку, а також портом для заряджання і передачі даних. На що йде в комплекті microSD-карті ємністю 2 гігабайти поміститься близько 20 годин аудіо (у форматі MP3), а вбудованого в чохол акумулятора вистачає приблизно на 8 годин, запевняють творці JIC.

Аксесуар важить трохи (50 грамів), однак привертає до себе увагу кричущої забарвленням. Крім того, функції JIC видає досить габаритний динамік (11х15х3,5 міліметра). Апарат не залежить від “айфона” і не вимагає установки iOS-додатку.

На момент написання замітки розробники JIC вже зібрали трохи більше половини запитаної на Indiegogo суми: 13 335 доларів з $25 тисяч. Якщо мета буде досягнута за 29 днів, постачання чохла почнуться в травні 2016 року. По передзамовленню його можна купити за ціною вдвічі нижчою передбачуваної роздрібної через 29 доларів.

Джерело: Indiegogo

Оставить ответ