Chrome для Android захистить від шкідливих посилань

размещено в: Новости | 0
Chrome для Android захистить від шкідливих посилань
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Мобільна версія браузера Chrome для Android-пристроїв почала попереджати користувачів при спробі переходу на потенційно небезпечні веб-сайти. Новий клієнт Safe Browsing захистить від фішингу (підроблених сторінок, що маскуються під справжні), посилань, що містять віруси та інших шкідливих ресурсів, які намагаються вкрасти особисту інформацію (логіни і паролі, номери телефонів, дані кредитних карт і т. п.)

“Настільна” версія Chrome вже давно попереджає про шкідливих URL, відображаючи яскраво-червоне вікно. Забезпечити таку ж захист на Android-смартфонах було складніше у зв’язку з більш повільним інтернет-з’єднанням на мобільних пристроях, а також необхідністю підтримувати чорні списки в актуальному стані.

Клієнт Safe Browsing є частиною вбудованих служб Google Play починаючи з версії 8.1, тому у більшості володарів Android-гаджетів нова функція, швидше за все, вже включена. Перевірити, чи захищений пристрій, можна на вкладці Privacy (“Приватність”) в настройках браузера.

Раніше в цьому місяці Google впровадила в мобільну версію Chrome сверхэкономный режим Save Data, який може заощадити до 70% інтернет-трафіку. Нововведення сподобається користувачам з повільним підключенням до Мережі, які часто змушені чекати завантаження цілого сайту, щоб прочитати коротку статтю. Якщо Data Save розпізнає, що сторінка завантажується повільно, він заблокує картинки, таблиці стилів, відео та інший контент, віддавши пріоритет тільки тексту.

Першою нова функція стане доступна в Індії та Індонезії, а протягом найближчих місяців вона запрацює в “додаткових країнах”.

Джерело: блог Google

Оставить ответ