Чутки: Samsung готує панорамну VR-камеру Gear 360

размещено в: Новости | 0
Чутки: Samsung готує панорамну VR-камеру Gear 360
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

На конференції Galaxy Unpacked 2016, запланованої на 21 лютого, компанія Samsung покаже не тільки нові флагманські смартфони, але і полноградусную камеру для запису відео віртуальної реальності. Про це повідомляє сайт SamMobile з посиланням на обізнані джерела.

За відомостями ресурсу, Gear 360 — це, швидше за все, відгалуження від проекту панорамної 3D-камери Project Beyond, яка здатна записувати 25 гігабайт даних (один гігапікселів) в секунду. Всього в ній встановлено 16 камер, кожна з яких веде зйомку в дозволі Full HD.

Однак якщо Project Beyond можна розглядати як професійний інструмент для виробників контенту, то Gear 360 замислювалася для рядових користувачів, яка дозволить їм зняти і відтворити панорамне відео на будь-якому VR-пристрої (наприклад, тих же окулярах Samsung Gear VR).

За даними SamMobile, новинка являє собою сферичну камеру з двома об’єктивами типу “риб’яче око” (180°). Gear 360 (модель SM-C200) буде володіти власним акумулятором, що позбавить користувачів від необхідності підключати пристрій до зовнішнього джерела живлення, а також флеш-накопичувачем поки невідомої ємності.

Максимальна роздільна здатність відео складе 3840х1920 (при зйомці з двох лінз) або 1920х1920 (з одного) пікселів. Користувачі зможуть вручну виставляти баланс білого і регулювати ступінь світлочутливості (ISO), настроювати експозицію, знімати в режимах HDR і Liveview, записыать таймлапсы і зацекленные VR-ролики. Як очікується Gear 360 буде сумісна тільки з новими Galaxy-пристроями, включаючи смартфон Galaxy S7, який анонсують в той же день.

Джерело: SamMobile

Оставить ответ