Цифрове ефірне та супутникове мовлення

размещено в: Новости | 0
Цифрове ефірне та супутникове мовлення
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Для повного переходу до цифрового ефірного мовлення відведено вже менше двох років, що дасть змогу остаточно відмовитися від застарілого аналога. Підуть у минуле проблеми з зображенням і звуком. Значно збільшиться кількість телеканалів.

З цією метою заробили перші два мультиплекси. Список включає від 19 до 30 теле-і радіостанцій, але все залежить від регіону. Двадцять з них, в будь-якому випадку, вважаються обов’язковими.

Ефірне мовлення

Оцінити переваги цифрового мовлення змогли не тільки жителі мегаполісів і невеликих міст. Мережу ретрансляторів почала одночасно зводитися в самих різних куточках країни.

Досить зайти в інтернет, щоб переконатися в цьому. Дізнатися потужність і відстань до нової телевежі дійсно необхідно і не вважається звичайною цікавістю.

  • Компактні кімнатні дециметрові антени дуже непогано ловлять сигнал від 5 до 20 кілометрів. Можна навіть використовувати пасивну модель, якщо ретранслятор знаходиться в межах видимості і його не загороджують висотні об’єкти.
  • Вуличні антени також поділяються на пасивні і активні, які задіють найбільш часто. Їх нескладно встановити на балконі, стіні або даху будинку і направити в потрібну сторону, тобто на вишку.
  • Важливо підібрати і купити коаксильний кабель, діаметр якого рекомендують виробники антен. Від цього зазвичай теж неабиякою мірою залежить рівень і якість сигналу.
  • Не варто звертати увагу на ресивери, які працюють тільки з DVB-T. Було вирішено використовувати інший європейський стандарт ресиверів – DVB-T2 (для супутникових тарілок – S2).
  • Ресивер повинен мати якомога більше роз’ємів і входів, щоб без зусиль підключити супутникову та дециметровому антену, флешку, стереоколонкі, програвач, домашній кінотеатр.

Для перегляду мультиплексу цілком достатньо підключити дециметровому модель і приставку. Оплати, як і у випадку аналогового мовлення, не передбачено.

Супутникове ТБ

Любителі проводити багато часу біля блакитного екрана повинні подумати про вибір супутникового провайдера. Лідерами вважаються Триколор і НТВ плюс, не поступаються довгі роки своїх позицій.

Оператори пропонують від 200 до 300 телеканалів, причому приблизно 50 з них демонструються у високому дозволі.

Буде запропоновано повний комплект супутникового обладнання, який обійдеться значно дешевше, ніж при самостійному виборі. Крім установки гарантовано технічне обслуговування і заміна за символічною ціною застарілих або зламаних пристроїв.

Річна вартість пакетів не є надто обтяжливою і варіюється в середньому від 500 до 1500 рублів. Крім того, працюють програми знижок, особливо при підключенні.

Цифрове ефірне та супутникове мовлення практично вже увійшло в наше життя і залишається тільки зробити вибір між ними або одночасно підключити дві антени.

Оставить ответ