Day One 2: новий журнал-щоденник для iOS і “маків”

размещено в: Новости | 0
Day One 2: новий журнал-щоденник для iOS і “маків”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Розробники персонального журналу One Day випустили нову, кардинально перероблену версію програми. Версія 2.0, доступна на i-пристроях і “маках”, отримувала ряд важливих функцій. По-перше, тепер у користувачів є можливість вести кілька щоденників одночасно, а також надавати їм власні кольори і назви.

 

Так, один з журналів можна присвятити власним ідеям, інший — подорожей і т. д. По-друге, до кожного запису тепер можна прикріплювати не одну, а відразу кілька фотографій (до 10 штук). По-третє, в iOS-версії Day One з’явився новий режим карти, який дозволяє побачити, в якому місці була створена та чи інша запис.

До іншим дрібним нововведень відносяться можливість створювати “кастомний” нагадування і фільтрувати записи (за рейтингом, розташування, музиці, дату, тегам тощо). Також Day One 2 почав підтримувати швидкі дії 3D Touch (на iPhone 6S/6S Plus). Бекапи щоденників можна зберігати прямо на “айфоні” (і експортувати їх при необхідності) або налаштувати синхронізацію з іншими пристроями через iCloud/Dropbox.

На честь релізу Day One 2 Journal + Notes можна завантажити з App Store c 50-відсотковою знижкою — за 379 рублів. Версія для “маків” доступна за 1490 рублів, однак через тиждень вона подорожчає вдвічі.

Джерело: One Day 2 (iTunes)

Оставить ответ