Dell купила EMC за рекордні для IT-ринку $67 мільярдів

размещено в: Новости | 0
Dell купила EMC за рекордні для IT-ринку $67 мільярдів
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Dell закрила найбільшу в історії IT-індустрії угоду, купивши EMC за 67 мільярдів доларів. В результаті злиття буде утворена об’єднана, найбільша приватна (тобто не торгується на біржі) IT-компанія Dell Technologies.

Загальний штат нової корпорації зі штаб-квартирою в Хопкинтоне (штат Массачусетс, США) складе понад 140 тисяч осіб. Операція призведе до появи нового гравця на високотехнологічному ринку з річним оборотом в $74 миллиадов, що володіє великим портфелем IT-рішень (включаючи гібридне хмара, програмно-визначається ЦОД, конвергентну інфраструктуру, PAAS (platform як послугу), аналітику даних і т. д.)

Читайте також: Вести.net: компанія Dell намагається поглинути гіганта ЕМС

На завершення угоди, про яку було оголошено 12 жовтня минулого року, пішло 11 місяців. Щоб профінансувати покупку, Dell і партнерська інвестфірма Silver Lake залучили понад $40 мільярдів банківських кредитів. Компанія Майкла Делла, що є приватною, разом з EMC придбала всі належні їй “дочки”, включаючи розробників софта RSA Security і Pivotal Software, що спеціалізується на “хмарах” Virtustream, а також постачальника рішень для віртуалізації VMware, який залишиться приватною компанією.

Dell – один з найбільших виробників комп’ютерів і серверів, а EMC – систем зберігання даних. Очікується, що об’єднана компанія зможе продати клієнтам EMC набагато більше продуктів, а також багаторазово збільшити міжнародні продажі. Очолить Dell Technologies засновник і генеральний директор Dell Майкл Делл.

Джерело: прес-служба Dell

Оставить ответ