Дешеві кабелі USB-C можуть бути небезпечні для електроніки

размещено в: Новости | 0
Дешеві кабелі USB-C можуть бути небезпечні для електроніки
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Неякісні кабелі USB Type-C, куплені в інтернет-магазині, можуть призвести до миттєвої поломки електроніки. Як пише пережив сумний досвід редактор The Verge Дітер Бон, користувачі грають в російську рулетку: немає ніякої гарантії, що дешевий провід, замовлений на eBay або Amazon, не “спалить” дорогий гаджет за лічені секунди.

“Так сталося з інженером Google Бенсоном Люном, який знищив свій Chromebook Pixel, тестуючи кабель USB-C. Це сталося миттєво. Та ж доля спіткала і мене — я використовував дешевий кабель, придбаний через Amazon, щоб підзарядити Nexus 6P, однак смартфон витягнув занадто багато енергії з USB-портів MacBook Air”, — написав журналіст.

Читайте також: Питання і відповіді: навіщо потрібен “інтерфейс майбутнього” USB Type-C

Нагадаємо, що USB Type-C — це новий універсальний порт USB Type-C, який служить одночасно для передачі даних, підключення периферії, а також зарядки інших пристроїв. Одним з перших супершвидкий коннектор з’явився в ноутбуках Apple MacBook або Chromebook Pixel 2015 року, а сьогодні його можна побачити всюди — в комп’ютерах, планшетах, флеш-накопичувачах та іншої електроніки. Про те, що таке “USB майбутнього”, навіщо він потрібен, які у нього переваги і недоліки, ви можете дізнатися з нашого матеріалу.

Оскільки одне з призначень Type-C — це зарядка, підключений через нього USB-гаджет починає отримувати живлення від іншого пристрою. Проблема полягає в тому, що якщо одне з них спробує витягнути занадто багато енергії, джерело живлення може просто згоріти, що і сталося з ноутбуками Бона і Люна.

Як пише журналіст The Verge, в поломці його “макбук” винна не Apple або Nexus-смартфон, а дешевий і неякісний USB-кабель, в якому не була передбачена відповідна захист. Бон закликав Amazon і інших рітейлерів вилучити несертифіковані проводу Type-C з продажу, а користувачів — уважно вивчати товар перед покупкою, читати відгуки і не вестися не знижки.

Джерело: The Verge

Оставить ответ