Дешевий VPN-провайдер пішов з Росії, пославшись на “закон Ярий”

размещено в: Новости | 0
Дешевий VPN-провайдер пішов з Росії, пославшись на “закон Ярий”
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Private Internet Access, яка надає послуги захисту інтернет-трафіку за допомогою технології VPN, оголосила напередодні про припинення діяльності на території Росії. VPN-провайдер пояснив рішення тим, що ряд серверів “ймовірно”, захоплені владою.

За версією компанії, це сталося “без попередження і будь-якого дотримання процедур” в рамках забезпечення дотримання недавно прийнятих антитерористичних поправок в законодавство. Вони, зокрема, пропонують операторам передачі даних зберігати весь трафік протягом певного періоду. Зазначимо, що більшість поправок не вступлять в силу до 20 липня, а на створення систем зберігання користувацьких даних провайдерам дають час до 1 липня 2018-го.

В Private Internet Access не уточнюють, чи були сервери фізично захоплені, або компанія втратила над ними контроль за іншим сценарієм. При цьому сказано, що інформація на “захоплених” серверах не була скомпрометована, так як компанія принципово не зберігає логи. “Дізнавшись про те, що трапилося,ми негайно відключили наші російські шлюзи і більше не будемо вести бізнес в регіоні”, — йдеться в повідомленні.

Private Internet Access відома як один з провідних постачальників послуг захищеного інтернет-доступу і пропонує тунелі OpenVPN, PPTP, IPSEC/L2TP і VPN за ціною від 3,33 доларів в місяць. Це одна з найнижчих цін на ринку. Компанія дозволяє оплачувати сервіси не тільки банківськими картами, але і подарунковими картками та сертифікатами великих американських мереж громадського харчування і рітейлерів. Це дозволяє додатково гарантувати анонімність користувачів.

Джерело: Private Internet Access Forums

Оставить ответ