“Дитячий” YouTube запустився в Росії

размещено в: Новости | 0
“Дитячий” YouTube запустився в Росії
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Компанія Google офіційно зробила доступним в Росії мобільний додаток “YouTube Дітям” (YouTube Kids) — спеціальну версію відеохостингу, орієнтовану на дитячу аудиторію. У програмі зібрана колекція мультфільмів, навчальних відео, музичних роликів та іншої розважальний контент для юних глядачів (до 8 років).

Дітям та їх батькам доступна класика російської мультиплікації і останні відеоновинки (“Кіт Леопольд”, “Весела карусель”, “Маша і Ведмідь”, “Пригоди Лунтіка і його друзі”), плей-листи від російських знаменитостей (щомісяця будуть з’являтися добірки від Наталії Водянової і Філіпа Кіркорова), а також розвиваючі відео російських і зарубіжних блогерів.

 

У “дитячому” YouTube ролики розбиті на чотири категорії: “Шоу”, “Музика”, “Навчання” та “Калейдоскоп”. За рахунок інтерфейсу, адаптованого для дітей (великі кнопки, проста прокрутка), маленьким користувачам буде зручно перемикати контент в одне торкання.

Забезпечити перегляд дозволить функція батьківського контролю. Дорослі, наприклад, можуть відключити дитині пошук — так, щоб можна було дивитися тільки ролики на головному екрані. Крім того, якщо батькам якесь відео здасться неприпустимим, на нього можна буде поскаржитися. Додаток вже доступний на iOS – і Android-пристроях.

Джерело: YouTube Kids (iTunes, Google Play)

Оставить ответ