Дизайн сторінки входу в акаунт Google стане сучаснішим

размещено в: Новости | 0
Дизайн сторінки входу в акаунт Google стане сучаснішим
0 голосов, 0.00 общий. рейтинг (0% сумма)

Google почала повідомляти користувачів про зміну дизайну сторінки входу в сервіси на зразок Gmail.

Компанія використовує напрацювання інтерфейсу сторінки, через яку на Android додаються нові акаунти. Приблизно так само буде виглядати вікно входу в Chrome і інших браузерах.

Для входу, як і раніше, потрібно буде ввести адресу пошти або телефонний номер, пароль, а потім використовувати систему двофакторної аутентифікації, якщо вона включена в обліковому записі. Функціональність не зміниться, але виглядати все буде інакше.

Зміни будуть внесені в найближчі кілька тижнів. Google почала показувати повідомлення у нижній частині сторінки входу.

Google використовує новий інтерфейс на рівні операційної системи Android і iOS вже кілька місяців. Останні декілька тижнів компанія тестує зміни в браузерах. Нова система має адаптивний дизайн, тобто зовнішній вигляд сторінки змінюється в залежності від розміру і орієнтації екрану. Сторінка коректно відображається в мобільних і настільних браузерах.

Примітно, що кілька місяців тому почали з’являтися повідомлення про фішингових атак з використанням сторінки, схожою на вікно входу в акаунт Google. Потенційні жертви отримували невинне лист з вкладенням, при натисканні на яке відкривалася фальшива сторінка входу. Відрізнити її можна було за підозрілим символів на початку URL-адреси.

Сервісами Google зразок пошти, пошуку і YouTube користуються більше мільярда людей. Тому компанія хоче, щоб вхід у ці сервіси здійснювався з максимальною зручністю.

Оставить ответ